Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191

Розчин сечовини Адблю

Адблю - засіб для зниження викидів оксидів азоту дизельних двигунів. Застосовується в якості додаткової робочої рідини в системах зниження токсичності дизельних двигунів, оснащених селективними каталітіческікі перетворювачами і використовують технологію селективної каталітичної нейтралізації SCR. Являє собою водний розчин, що складається з 32,5% сечовини високої чистоти і 67,5% демінералізованої води високого ступеня очищення.

Якість Адблю

Якість Адблю® регулюється положеннями європейського стандарту ISO 22241-1 / 2/3.
Реагент Адблю ® знижує концентрацію небезпечних оксидів азоту в вихлопних газах, що необхідно для досягнення екологічних нормативів Євро 4, Євро 5 і Євро 6 по викиду шкідливих речовин.
Адблю® впорскується в строго дозованому кількості в потік відпрацьованих газів, в результаті чого відбувається хімічна реакція перетворення шкідливих оксидів азоту (NOx) з вихлопних газів дизельного двигуна в нешкідливі речовини: азот і водяна пара, що в значній мірі знижує викиди оксидів азоту (NOx) , які є основним джерелом забруднення атмосфери і призводять до утворення смогу в містах. Адблю дозволяє знизити вміст оксидів азоту (NOx) в вихлопі дизельних двигунів на 90%.

Розчин сечовини Адблю 20L / Адблю® має цілий ряд плюсів, серед яких:

  1. нешкідливість для людей і тварин;
  2. негорючість;
  3. нетоксичність;
  4. відсутність ризику вибуху;
  5. безпека для навколишнього середовища;
  6. економічна витрата;
  7. скорочення споживання палива.

Продукт застосовується в якості додаткової робочої рідини в системах очищення вихлопних газів на дизельних двигунах ЄВРО 4, 5, 6, що використовують технологію SCR.

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна