Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191

Розчин сечовини Адблю

Адблю - засіб для зниження викидів оксидів азоту дизельних двигунів. Застосовується в якості додаткової робочої рідини в системах зниження токсичності дизельних двигунів, оснащених селективними каталітіческікі перетворювачами і використовують технологію селективної каталітичної нейтралізації SCR. Являє собою водний розчин, що складається з 32,5% сечовини високої чистоти і 67,5% демінералізованої води високого ступеня очищення.

Якість Адблю

Якість Адблю® регулюється положеннями європейського стандарту ISO 22241-1 / 2/3.
Реагент Адблю ® знижує концентрацію небезпечних оксидів азоту в вихлопних газах, що необхідно для досягнення екологічних нормативів Євро 4, Євро 5 і Євро 6 по викиду шкідливих речовин.
Адблю® впорскується в строго дозованому кількості в потік відпрацьованих газів, в результаті чого відбувається хімічна реакція перетворення шкідливих оксидів азоту (NOx) з вихлопних газів дизельного двигуна в нешкідливі речовини: азот і водяна пара, що в значній мірі знижує викиди оксидів азоту (NOx) , які є основним джерелом забруднення атмосфери і призводять до утворення смогу в містах. Адблю дозволяє знизити вміст оксидів азоту (NOx) в вихлопі дизельних двигунів на 90%.

Розчин сечовини Адблю 20L / Адблю® має цілий ряд плюсів, серед яких:

  1. нешкідливість для людей і тварин;
  2. негорючість;
  3. нетоксичність;
  4. відсутність ризику вибуху;
  5. безпека для навколишнього середовища;
  6. економічна витрата;
  7. скорочення споживання палива.

Продукт застосовується в якості додаткової робочої рідини в системах очищення вихлопних газів на дизельних двигунах ЄВРО 4, 5, 6, що використовують технологію SCR.

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна сорочки чоловічі білі сорочки чоловічі чорні сорочки чоловічі сіра чоловіча сорочка голуба чоловіча сорочка рожеві чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки червона чоловіча сорочка светри чоловічі кашемірові светри купити зимові светри чоловічі купити чоловіче пальто купити зимове пальто Купити пальто весняне купити пальто осінь