Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10

 

AdBlue в боротьбі за екологію

AdBlue - за чистоту вихлопних газів. Не буде перебільшенням сказати, що екологічна обстановка в сучасному світі близька до критичної. Технічна озброєність суспільства збільшує можливості людини, але негативно позначається на стані навколишнього середовища. Проблеми екології з кожним днем ​​стають гостріше, а необхідність їх вирішувати неотвратимее.

Забруднення атмосфери вихлопними газами - актуальне явище в будь-якому більш-менш великому населеному пункті. Спільно з продуктами діяльності промислових підприємств, які обслуговують зростаючі потреби людей, шкідливі викиди знижують якість повітря і роблять його небезпечним для здоров'я людини. Крім того, перенасичення атмосфери різними хімічними речовинами веде до знищення тисяч видів рослин і тварин, часткового порушення озонового шару, глобальному потеплінню та іншим катаклізмам планетарного масштабу.

Запобігти або загальмувати згубні для екології наслідки науково-технічного прогресу можна за допомогою новітніх технологій. Однією з найбільш перспективних розробок в сфері захисту навколишнього середовища стала система SCR, створена німецькими вченими. Ця технологія дозволяє на 90% очистити вихлопні гази дизельних двигунів від шкідливих оксидів. Сьогодні системою SCR оснащені практично всі вантажні автомобілі в Європі і велика кількість російського великовантажного транспорту. Завдяки цьому транспортні засоби відповідають екологічним стандартам Євро - 4 і Євро - 5.

В технології SCR використовується AdBlue - спеціальний рідкий реагент, що складається з високоочищений сечовини, води і невеликої кількості углексілого газу. Вступаючи в хімічну реакцію з оксидами азоту в відпрацьованих газах, AdBlue перетворює їх в чистий азот і воду. Слід зазначити, що мова йде тільки про рідини, виробленої при строгому дотриманні технології і має ліцензію VDA. Застосування в системі SCR розчину сечовини, виготовленого самостійно, з неочищених компонентів, може привести до виходу системи з ладу. Навіть якщо цього не станеться, реакція очищення буде протікати неправильно, а тому неефективно.

Дуже важливо не тільки використовувати фірмовий реагент AdBlue, а й дотримуватися його чистоту. Ні в якому разі не можна розбавляти AdBlue іншими рідинами в цілях економії, так як його характеристики можуть значно погіршитися. Витрата реагенту складає 1,5-2 літри на 100 км - це порівняно небагато і в сукупності з невисокою вартістю підвищує привабливість продукту. Таким чином, відключення SCR невиправдано - ні з точки зору турботи про власне здоров'я, ні з точки зору економії.

Де купити сечовину Adblue для легкового автомобіля?

Отже, на дисплеї Вашого автомобіля загорілося перше попередження про те, що Вам залишилося 2400 км пробігу на баку AdBlue. Це ще не критичний момент для серйозного занепокоєння про те, де купити сечовину Adblue, але Вам варто оцінити ситуацію. Залежно від Ваших найближчих планів на далекі поїздки, або середнього пробігу Вашого автомобіля на місяць, Ви можете прикинути - чи варто задуматися про дозаправлення AdBlue, або ще немає.

Якщо ж Ви вирішили, що настав час зайнятися цим питанням і долити AdBlue в бак Вашого автомобіля - то у Вас є кілька варіантів підходу до вирішення цієї проблеми.

Якщо узагальнити всі варіанти покупки AdBlue, то їх буде три:

  • Звернутися до дилера Вашого автомобіля і заправтіь AdBlue на сервісонй станції
  • Купити AdBlue в роздрібному магазині або мережі Інтернет і залити самому
  • Знайти Adblue на АЗС і залити його з заправної колонки прямо в бак автомобіля


Кожен з варіантів має право на існування, але у кожного з них є свої особливості, на які варто звернути Вашу увагу.

Давайте розглянемо ці варіанти детальніше.

Дозаправитися AdBlue на станції технічного бслужіванії у Вашого дилера.

Це одна з перших думок, яка, ймовірно, Вас відвідає. Так, цей спосіб надійний і Вам практично не доведеться робити нічого самому. Однак, Вам доведеться домовлятися про візит на станцію техобслуговування, потім її відвідувати і все це може зайняти багато часу. Ну і вартість заправки сечовиною AdBlue буде, мабуть, найдорожчою з усіх можливих варіантів.

Купити AdBlue в каністрі і залити його в бак самостійно.

Спосіб на перший погляд дуже простий і звичний, як у випадку зі склоомиваючої рідиною. Але не поспішайте! Знайти сечовину AdBlue в каністрах в автомагазинах і інтернеті не складно, але є деякі деталі, які Ви повинні враховувати.

По-перше - обсяг каністри. Найпоширеніший в роздрібних магазинах обсяг каністри AdBlue це 20 літрів, в більшості випадків цього обсягу занадто багато. Припустимо що у Вашого автомобіля бак 18 літрів, і залишок AdBlue в баку до моменту оповіщення 3-4 літра. Виходить, що Ви можете залити приблизно 15 літрів сечовини AdBlue. Навіщо Вам 20 літрова каністра? Возити напівпорожню каністру місяцями в багажнику? Це точно не варіант, повірте. Рідше зустрічаються каністри AdBlue в 10 літрів і ще рідше каністри в 5 літрів і 1,9 літра.

По-друге - і це, мабуть, головне. Більшість каністр AdBlue, що продаються в роздрібній мережі - НЕ МАЮТЬ Лейк-АДАПТЕРА. А вона Вам дуже стане в нагоді. Правильна каністра сечовини AdBlue для легкового автомобіля повинна мати спеціальний адаптер-лійку. Без адаптера залити AdBlue в бак буде проблематично. Звичайно, можна придбати лійку, але дивіться, щоб її діаметр збігався з діаметром заливної горловини бака для AdBlue (19 мм). Ну, і вся ця операція з лійкою не надто зручна для чисто одягненого солідного джентельмена або леді. Є, звичайно, на ринку і AdBlue в коректних каністрах, як правило, вони продаються під оригінальним торговим знаком автовиробника, наприклад «MERCEDES-BENZ», але коштують вони набагато дорожче ніж «стандартний» AdBlue. І не треба думати, що «оригінал» краще «стандарту». Якщо це ліцензійний AdBlue, а не аналог,

Наступний варіант - це заправка AdBlue з колонки на АЗС.

Це, мабуть, самий зручний і логічний спосіб дозаправки будь видаткової рідини автомобіля, в тому числі і AdBlue. Такі АЗС, на яких є колонки з AdBlue, починають з'являтися на ринку Росії. Їх не багато, але стає все більше. АЛЕ УВАГА! Всі ці колонки на сьогоднішній день призначені для заправки вантажних автомобілів. Ми не рекомендуємо Вам заправляти свій легковий автомобіль з такою "вантажний" колонки. Це пов'язано з особливостями конструкції системи AdBlue легкових автомобілів. Маленький бак, "Закопане" десь глибоко, тонка заправна трубка та інші особливості - все це вимагає застосування спеціальних дозаправочная пристроїв і обладнання.

Основна відмінність «легковий» заправної колонки AdBlue від заправної колонки для вантажівок - це особлива конструкція заправного пістолета, призначеного для заправки AdBlue в легових автомобілі і швидкість подачі рідини в бак. Конструкція пістолета для легових автомобілів передбачає щільне прилягання пістолета до заправної горловини бака AdBlue, щоб уникнути випадкових проток, систему відводу парів з бака і клапан обмеження швидкості подачі сечовини. Швидкість подачі рідини в колонці AdBlue для легових автомобілів 3-5 літр / хв, а в "вантажних" колонках 35-40 літр / хв. У 10 разів повільніше! Тобто при заправці AdBlue з колонки для "вантажівок" пістолет буде постійно відсікати потік рідини і не дасть нормально заправити бак.

Ми привели Вам основні аргументи за і проти при виборі місця і способу покупки AdBlue на ринку Росії на сьогоднішній день. Вам приймати рішення.

Сторінка 1 із 84
Результат 1. 24 із 1999

Adblue

Base price for variant: 506,00 ₴
Sales price: 506,00 ₴
Sales price without tax: 506,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1810,00 ₴
Sales price: 1810,00 ₴
Sales price without tax: 1810,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 507,00 ₴
Sales price: 507,00 ₴
Sales price without tax: 507,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1811,00 ₴
Sales price: 1811,00 ₴
Sales price without tax: 1811,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 508,00 ₴
Sales price: 508,00 ₴
Sales price without tax: 508,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1812,00 ₴
Sales price: 1812,00 ₴
Sales price without tax: 1812,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 509,00 ₴
Sales price: 509,00 ₴
Sales price without tax: 509,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1813,00 ₴
Sales price: 1813,00 ₴
Sales price without tax: 1813,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 510,00 ₴
Sales price: 510,00 ₴
Sales price without tax: 510,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1814,00 ₴
Sales price: 1814,00 ₴
Sales price without tax: 1814,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 56,00 ₴
Sales price: 56,00 ₴
Sales price without tax: 56,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 511,00 ₴
Sales price: 511,00 ₴
Sales price without tax: 511,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1815,00 ₴
Sales price: 1815,00 ₴
Sales price without tax: 1815,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 512,00 ₴
Sales price: 512,00 ₴
Sales price without tax: 512,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1816,00 ₴
Sales price: 1816,00 ₴
Sales price without tax: 1816,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 513,00 ₴
Sales price: 513,00 ₴
Sales price without tax: 513,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1817,00 ₴
Sales price: 1817,00 ₴
Sales price without tax: 1817,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 514,00 ₴
Sales price: 514,00 ₴
Sales price without tax: 514,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1818,00 ₴
Sales price: 1818,00 ₴
Sales price without tax: 1818,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 515,00 ₴
Sales price: 515,00 ₴
Sales price without tax: 515,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1819,00 ₴
Sales price: 1819,00 ₴
Sales price without tax: 1819,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1360,00 ₴
Sales price: 1360,00 ₴
Sales price without tax: 1360,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 516,00 ₴
Sales price: 516,00 ₴
Sales price without tax: 516,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Base price for variant: 1820,00 ₴
Sales price: 1820,00 ₴
Sales price without tax: 1820,00 ₴
Discount:
Tax amount:
Price / kg:
Сторінка 1 із 84