Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191


Екологічний вплив реагенту Адблю на навколишнє середовище

З кожним днем проблема екології нашої планети стає все більш актуальною. Уряди різних країн змушені розробляти стандарти і вводити нові обмеження для регулювання цього питання.

Для транспортних компаній вкрай важливо дотримуватися стандартів Euro 4-6, які регламентують вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобіля. Щоб уникнути порушень міжнародного законодавства використовується система SCR в зв'язці з екологічним реагентом AdBlue (AUS32).

Залізничний та автомобільний транспорт «дарує» кожному вдиху городян шкідливі речовини, скорочуючи їх життя і приводячи до хронічних захворювань вже в дитячому віці. Спільна діяльність сировинного комплексу, промисловості та транспорту, які обслуговують невгамовні потреби сучасного суспільства, ведуть до глобального потепління та катаклізмів на всій Земній кулі. Якщо ситуацію не змінити, через 50 років Земля просто буде непридатна для життя!

Тому, будь-яка технологія, яка здатна змінити ситуацію на краще, цінується зараз на вагу золота. Однією з таких технологій, здатних істотно знизити ступінь забруднення повітря від роботи автомобілів, стала розроблена німецькими вченими SCR.

Екологічний вплив реагенту Адблю на навколишнє середовище

Технологія SCR за допомогою рідкого реагенту AdBlue (Aus 32) очищає вихлоп дизелів від 90% шкідливих речовин. Так що, використання AdBlue (Aus 32) допомагає вантажним автомобілів не тільки відповідати новим екологічним стандартам Євро 4-6, але і забезпечувати безпеку вихлопу для екології.

На довершення, скажімо, що сам реагент, що складається з сечовини високого ступеня очищення і води, абсолютно нешкідливий для природи, нетоксичний і не горючий.

Одним словом, якщо ви думаєте про майбутнє нашого спільного дому та бажаєте здоров'я своїм нащадкам, AdBlue і технологія SCR - ваш вибір!

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна сорочки чоловічі білі сорочки чоловічі чорні сорочки чоловічі сіра чоловіча сорочка голуба чоловіча сорочка рожеві чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки червона чоловіча сорочка светри чоловічі кашемірові светри купити зимові светри чоловічі купити чоловіче пальто купити зимове пальто Купити пальто весняне купити пальто осінь