Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191

IBC контейнери для реагента Адблю

Наше підприємство здійснює реалізацію продукції в каністрах різного об' єму та розливає за бажанням клієнта реагент AdBlue у власну тару замовника.

Контейнери – ІBS можуть застосовуватись в діапазонах широких температурних, вони мають хімічну стійкість. Якщо враховувати те що контейнери мають повну герметичність та механічну міцність то вони мають здатність транспортовувати широкий ряд рідин, в більшості вони задіяні в поставках рідкої речовини.


Переваги IBC-контейнерів

Домінантність IBC-контейнерів над бочками:

  • Насамперед це зручність в експлуатації
  • Зберігання
  • Перевезення

Ще ІВС-контейнер місткістю 1 тис.літрів є кубічної форми.і завдяки цьому питомий обсяг рідини, що транспортуються в ІВС- контейнерах, на одиницю простору переважають над речовинами, які перевозяться в бочках.

Проте IBC-контейнера мають нажаль і свої недоліки, виникають деякі труднощі з розвантаженням та завантаженням, для цього треба використовувати спецтехніку чи щоб була рампа.

Тара

Контейнери IВC складаються з пластику та можуть використовуватися багаторазово. Їхнє призначення для перевезення, збереження твердих та рідких продуктів різних класів небезпек, продуктів харчування та різних хімічних сумішей.

Склад IВC контейнерів це металевий зварений каркас, який виготовляють за допомогою зварювання профілів зі сталі та листів, внутрішня ємність з поліетилену, яка є високостійкою до хімічних речовин. Знизу в ємності розташований злив.

Розміри контейнера

1200мм

Довжина

1000мм

Ширина

1160мм

Висота

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна сорочки чоловічі білі сорочки чоловічі чорні сорочки чоловічі сіра чоловіча сорочка голуба чоловіча сорочка рожеві чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки червона чоловіча сорочка светри чоловічі кашемірові светри купити зимові светри чоловічі купити чоловіче пальто купити зимове пальто Купити пальто весняне купити пальто осінь