Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191

NOXy - засіб для систем селективної каталітичної нейтралізації оксидів азоту (SCR), що встановлюються в дизельних автомобілях великовантажних автомобілів з метою досягнення екологічних нормативів Євро 4 і Євро 5.
NOXy є розчином сечовини вищого ступеня очищення (32,5%) в демінералізованої воді (67,5%).
Виробництво NOXy строго регламентовано, щоб забезпечити найвищу якість продукту з етапу виробництва до кінцевого споживача.
Ліцензія на виробництво продукту видана Асоціацією автовиробників Німеччини (VDA) після ретельного аудиту виробництва, системи контролю якості і поширення продукту.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ NOXy:

NOXy застосовується в якості додаткової робочої рідини в дизельних двигунах оснащених технологією SCR.
Технологія SCR заснована на уприскуванні строго дозованої кількості реагенту NOXy в потік відпрацьованих газів в присутності каталізатора (пентаоксиду ванадію), в результаті чого відбувається хімічна реакція перетворення оксидів азоту (NOx) в нешкідливі речовини - азот і воду.
Температура застигання NOXy становить мінус 11 ° С, однак, оскільки система SCR завжди оснащується підігрівом, це не перешкоджає ефективній експлуатації продукту. Препарат не розширюється при застиганні, після відтавання не втрачає свої властивості.

NOXy - СПЕЦІАЛЬНИЙ РОЗЧИН ВИСОКООЧИЩЕНОЇ СЕЧОВИНИ ДЛЯ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ

NOXy® - це зареєстрована торгова марка продукту AUS 32 (Водний розчин сечовини, 32.5%). Авторські права на NOXy® належать Асоціації Автомобільної Промисловості Німеччини (VDA). Продукт являє собою розчин сечовини вищого ступеня очищення (32.5%) в демінералізованої воді (67.5%) і застосовується в якості додаткової робочої рідини в дизельних двигунах, із застосуванням технології SCR (селективної каталітичної Нейтралізації). 

Застосування систем SCR на дизельних двигунах необхідно для досягнення екологічних нормативів Евро4 і Евро5 по викиду шкідливих речовин.

Технологія SCR заснована на уприскуванні строго дозованої кількості реагенту NOXy в потік відпрацьованих газів в присутності каталізатора (пентаоксиду ванадію), в результаті чого відбувається хімічна реакція перетворення шкідливих оксидів азоту (NOx) в нешкідливі речовини - азот і воду. 

Виробництво NOXy строго регламентовано, щоб забезпечити найвищу якість продукту з етапу виробництва до кінцевого споживача. Для визначення якісних характеристик NOXy існують два промислових стандарту DIN 70070 і ISO 22241. Для оцінки і контролю обороту NOXy, тобто виробництва, зберігання і доставки CEFIC (Європейська Рада Хімічної Промисловості) розробив «Інструкцію по Забезпеченню Гарантії Якості» (QAGD). При роботі з рідиною NOXy необхідно використовувати спеціальне обладнання.

ВИТРАТА РЕАГЕНТУ NOXy

Витрата NOXy в середньому становить 1,5-2 літра на 100 кілометрів або 15-20 літрів на 1000 км. 
Для автомобілів, які відповідають екологічному стандарту Євро-4, приблизний витрата становить 4%, в відповідають екологічному стандарту Євро-5 - приблизний витрата близько 6% від кількості споживаного автомобілем палива.

ЗБЕРІГАННЯ РЕАГЕНТУ NOXy

Рідина NOXy легко вступає в реакцію з різними речовинами і матеріалами. 
Рідина NOXy дуже чутлива до металів: цинк, алюміній, мідь, чавун, латунь. При контакті з цими металами утворюють солі, які при попаданні в каталізатор можуть вивести його з ладу. Ці метали використовуються при виробництві деяких матеріалів, які застосовуються в різному устаткуванні. Саме тому рекомендується використовувати тільки устаткування, схвалене для роботи з NOXy. 
Всі матеріали, що контактують з NOXy, не повинні містити сторонніх домішок, таких як масла, паливо, паливно-мастильні матеріали, розчинники, пил та інші хімічні або природні речовини. 
Щоб уникнути забруднення NOXy, ємності для зберігання повинні бути оригінального виконання і щільно закритими.

Мінімальний термін зберігання NOXy - 1 рік (12 місяців) 
Температура зберігання NOXy: від -11 до +30 градусів. NOXy необхідно оберігати від попадання прямого сонячного світла. При температурі нижче - 11 градусів реагент кристалізується, однак при замерзанні NOXy своїх властивостей не втрачає. Система SCR оснащена підігрівом, і поки двигун працює, сечовина (NOXy) НЕ замерзне. Для повного промерзання при температурі -35 градусів, автомобіль повинен простояти без руху 2 дні. 
NOXy не розширювати як вода, тому бак для NOXy не може лопнути при тривалому промерзанні реагенту в баку автомобіля. Реагент NOXy нешкідливий для людей і тварин. Вона нетоксична, негорюча і не вибухонебезпечне. Продукт сертифікований як безпечний згідно з директивою ЄС 67/548 / ЕЕС. 


Пам'ятайте!
Якщо ви користуєтеся рідиною NOXy, ви повинні враховувати той факт, що для роботи з нею потрібно обладнання, зроблене зі спеціальних матеріалів. Якщо використовувати обладнання, яке не відповідає спецтребованіям, це може привести до забруднення рідини NOXy і до виходу з ладу системи селективної каталітичної Нейтралізації (SCR).

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна