Офіс: с. Малехів, вул. Галицька, 1Б, Бізнес-центр
098 00-00-191
093 00-00-191

Виробництво: с. Муроване, вул. Тецівська, 10
098 00-00-191
093 00-00-191

Де застосовується AdBlue (Aus 32)


Наливати постійно NOXy AdBlue (Aus 32) в спеціальний бачок призначений для AdBlue. У жодному випадку не допускати заправку дизпалива в бак для AdBlue. Користуватись винятково обладнанням для AdBlue при зберіганні, або дозаправленні AdBlue (Aus 32). Слідкувати за чистотою для обладнання AdBlue, слід ретельно очищувати забруднення. для Перевіряти пломби для AdBlue повинні бути цілими.

Рекомендації щодо застосування реагента AdBlue (AUS32)

При очищенні внутрішніх поверхонь або заправного устаткування для AdBlue слід використовувати демінералізовану воду.

Потрібно вжити заходи безпеки від змішування з звичайною водою, паливом, маслом чи іншими посторонніми рідинами.

При роботі з великою кількістю AdBlue (Aus 32), слід бути дуже обережним ,бо він може пролится.Обовязково носити спеціальний одяг.У разі проливання AdBlue (Aus 32), на якусь поверхню чи автомобіль промити добре водою.

AdBlue (Aus 32), замерзає при температурі -11,5 °C, через це у ємності яка містить реагент, встановлений спеціальний підігрівач, про те навіть, якщо він замерзне то він не втратить своїх властивостей і буде готовий для подальшого застосування. Коли вимикається двигун то спеціально призначений насос щоб споржнити підводні патрубки викачує назад реагент до ємності.

Умови зберігання

Реагент AdBlue (Aus 32) вступає в реакцію і втрачає свої властивості при контакті з багатьма речовинами. Повні списки можна знайти у дистриб'юторів, але ось деякі з них: мідь, свинець, алюміній, магній і все сплави, що містять перераховані метали. Крім того, AdBlue (Aus 32) «не переносить» багато пластику, оцинковану і маловуглецеву сталі, нікельовані сплави і, увага, водопровідну воду. Без побоювання AdBlue (Aus 32) може контактувати з високолегованими сталями, а також, чистими поліетиленами і поліпропіленами.

Найбільш сприятлива температура для збереження AdBlue (Aus 32), від 0 - 10 °С, при такій температурі термін придатності становить 36 місяців. Якщо температура в межах 20 до 25 °С термін придатності зменшиться в 2 рази.

Ідеальна температура зберігання реагенту в межах 0 - 10 °С, при цьому термін зберігання становить 36 місяців. При температурі в інтервалі від 20 до 25 °С термін зберігання скорочується в 2 рази.

Термін зберігання зменшується в два рази при температурі зберігання в інтервалі від 20 до 25 °С. Нагрівання ж понад 35 °С (в тому числі і при «розмерзанні»), веде до ризику втрати всього реагенту. При таких екстремальних температурах AdBlue (Aus 32) зберігається недовго і кожну партію, що піддалася таким температурним впливам потрібно перевіряти на придатність окремо.

Купити вхідні двері у Львові ціни на вхідні двері м. Львів вхідні двері Фабрика Воріт вхідні двері Львівські двері вхідні двері м. Львів вхідні двері у Львові двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна сорочки чоловічі білі сорочки чоловічі чорні сорочки чоловічі сіра чоловіча сорочка голуба чоловіча сорочка рожеві чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки сині чоловічі сорочки червона чоловіча сорочка светри чоловічі кашемірові светри купити зимові светри чоловічі купити чоловіче пальто купити зимове пальто Купити пальто весняне купити пальто осінь